Коростишів колядує! +ВІДЕО

10.01.2015

10 січня 2015 року, у ході своїх різдвяних візитів, керуючий Житомирською єпархією, Високопреосвященніший архієпископ Никодим відвідав Коростишівське благочиння. У нижньому храмі на честь святого рівноапостольного князя Володимира величного Свято-Різдво-Богородичного собору м. Коростишів Владика очолив святу літургію.

Під час зустрічі дітки тепло привітали архієрея із святом Різдва Христовго, заколядували і вручили квіти та коровай. За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук та священство Коростишівського благочиння.

На архієрейську молитву до святого храму зібралося доволі багато вірян, чимало молоді та діточок. Владика привітав отця благочинного, духовенство та богомольців із Різдвом Христовим та виголосив настановче слово. Насамкінець до архіпастиря підходили діточки, розповідали різдвяні віршики, колядували та отримували солодкі подаруночки. На пам'ять про свій різдвяний візит Владика вручив кожному іконочку.

По завершенні молитви у храмі, о першій годині в цей же день у Коростишівському Будинку Культури було проведено святковий благодійний вечір колядок та вінчування. У приміщенні Владику зустріли урочистою колядою та запросили відкрити та благословити вечір духовного відпочинку.

Кожен присутній у залі мав змогу подивитися різдвяні виступи багатьох церковних хорів району та фольклорних народних колективів. Заставляли на мить задуматись також сольні виступи учасників заходу.

Заслуженим колективам та хорам Владика після завершення концерту вручив подячні грамоти, також висловив щиру подяку небайдужим вірянам, котрі долучилися до збору коштів дітям сиротам. Завершився вечір спільною колядою.

Коростишів колядує!