Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.

30.03.2012
Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.

30 березня 2012 року, в день пам'яті преподобного Олексія чоловіка Божого, у Свято-Параскевському храмі смт.Ружин відбулося соборне Богослужіння, яке очолив Преосвященніший Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Співслужили Владиці благочинний Ружинського округу та священство районного благочиння. Перед Літургією була проведена сповідь духовенства.

В цей святковий для селища день, у храмі зібралося чимало віруючих, а також діточок, які з подивом дивилися на незвичайне Богослуження.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.

Після завершення служби Владика звернувся до прихожан із проповідю, в якій згадав життя та подвиги преподобного Олексія чоловіка Божого, а також подякував усім за спільну молитву.

Після проповіді Архіпастиря із подячним словом та постовим вітанням, до Владики звернувся благочинний Ружинського округу-прот.Михаїл Маркевич.

Цього ж дня єпископ Никодим відвідав будівництво Свято-Миколаївського храму у смт.Ружин.

Прес-служба Житомирської єпархії

Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.Літургія святителя Григорія Двоєслова у Ружині.