Літургія святителя Григорія Двоєслова в місті Чуднів.

09.03.2012

Літургія святителя Григорія Двоєслова в місті Чуднів.В п’ятницю, 9 березня, у другу седмицю Великого посту, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Чуднів була відслужена Літургія Передосвячених Дарів.

Службу очолив благочинний районного округу ієрей Андрій (Змієвський) у співслужінні протоієрея Георгія (Ковальчука) та ієрея Богдана (Рибака).

Літургія святителя Григорія Двоєслова в місті Чуднів.Попередньо Благочинним, ієреєм Андрієм, був складений графік, згідно з яким перші два священика, вже 7 березня, приступили до звершення Божественної Літургії Передосвячених Дарів святителя Григорія Двоєслова.

Після завершення Богослужіння ієрей Богдан (Рибак) виголосив повчальну проповідь перед вірянами.

Пресс служба Чуднівського округу.