Літургія у Пісках!

22.11.2014

22 листопада 2014 року, свята Православна Матір Церква молитвенно відзначає день пам'ятування ікони Божої Матері "Скоропослушниця". Саме цього нарочитого дня Свято-Георгіївський храм села Піски, що неподалік Житомира відзначив свій 100-річний ювілей від побудови.

На урочисту молитву завітав і правлячий аврхієрей, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський. Під час Божественної служби Владиці співслужив благочинний прот. Богдан Лядобрук та священство Житомирськогол району.

Насамкінець літургії було відслужено молебень та прочитано молитву до Пречистої Діви Богородиці у Її образі "Скоропослушниця". Владика подякував за спільну молитву усім присутнім та закликав на всіх Боже благословіння, привітав зі святом священиків і богомольців.

Прес-служба Житомирської єпархії

Архіпастирський візит у Піски!