Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

10.03.2012

10 березня, у суботу другої седмиці Великого посту, Преосвященний владика Никодим звершив Святу Божественну Літургію Іоана Златоустого у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира, що на Подолі. Співслужив єпископу клірик храму протоієрей Олег(Целуєв).

В цей день Православна Церква згадує тих, хто відійшов у вічність, тому чисельна кількість вірян прийшла на спільну молитву та поминальну панахиду у стіни архієрейського собору. Після завершення Святої Євхаристії Владика виголосив проповідь:

Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира. Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира."Багато хто зовсім недавно був із нами, наші рідні, наші друзі, з ким ми спілкувались, але багатьох вже немає серед нас, бо їх покликав Бог. У кожного із нас попереду вічність, кожний із нас перейде ту межу, коли ми прийдемо до Господа із всім тим, що маємо, тобто із безсмертною душею. Ісус Христос споглядає тут, на землі, як і чим ми живемо, що робимо для спасіння душі? Яке наше життя? У Бога немає мертвих, у Нього всі живі, тому що Бог живий, віра наша жива, Церква наша жива і ми повинні жити нею..."

Прес-служба Житомирської єпархії

Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.
Літургія у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.