Лунає коляда із Андрушівки!

10.01.2015

9 січня 2015 року, вже під самий вечір архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим завітав на щорічний благодійний вечір колядок у Андрушівку.

Урочистий захід завжди у місті проводиться під відкритим небом, на прилеглій території Свято-Різдво-Богородичного храму. І хоча погода морзна, проте послухати колядки та вінчування, а також долучитися до благодійної акції збору коштів для оздоровлення дітей сиріт зібралося чимало людей доброї волі.

Владика Никодим відкриваючи вечір подякував усім за присутність, закликав щиро і з чистим серцем прославляти свято Різдва Христового, а також побажав усім миру, благополуччя, успіху і найголовніше любові один до одного. Далі присутні мали змогу насолоджуватися виступами різних хорів району.

Лунає коляда із Андрушівки!