Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Свято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.

07.04.2012

7 квітня 2012 року, на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Свято-Хрестовоздвиженському храмі міста Житомира, була звершена Свята Божественна Літургія, яку очолив правлячий Архієрей, Преосвященніший Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський. За Богослужінням Владиці співслужили настоятель Хрестовоздвиженського храму та клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору.

В цей святковий день у храмі зібралась велика кількість вірян. Богослужіння оспівували два хори, Архієрейський та хор Свято-Хрестовоздвиженського храму.

По завершенні Літургії був відслужений молебень перед початком доброї справи, на якому був присутній міністр аграрної політики та продовольства України - Микола Присяжнюк, мер міста Житомира - Володимир Дебой, а також інші представники влади.

Після спільної молитви єпископ Никодим звернувся із вітальними словами до міністра та подякував за візит до храму. В свою чергу Микола Присяжнюк привітав усіх житомирян із святом Благовіщення Пресвятої Діви Марії.

Під час зустрічі Владика Никодим та Микола Присяжнюк обговорили низку питань щодо реставраційних робіт Свято-Хрестовоздвиженського храму, зокрема зовнішнього та внутрішнього вигляду Церкви, а також благоустрою прилеглої території навколо храму.

Цього ж дня Микола Присяжнюк відвідав Свято-Успенський архієрейський собор на Подолі, в якому також проводяться роботи по відновленню храму.

Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.Міністр аграрної політики та продовольства України відвідав Сято-Хрестовоздвиженський храм міста Житомира.