Митрополича літургія Напередосвячених Дарів у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира!

09.03.2018

9 березня 2018 року, у п'ятницю 3-ї седмиці Великого посту, свята Православна Церква згадує пам'ять першого і другого знайдення чесної глави святого пророка і Предтечі Христового Іоанна. Цього дня митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння літургії Напередосвячених Дарів у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики храму: протоієрей Олег Целуєв, протоієрей Володимир Ігнатюк, протоієрей Віктор Голубовський та протодиякон Петро Михальчук. Літургія у цей святковий день зібрала чимало прихожан та причасників.

Літургію Григорія Двоєслова оспівував архієрейський хор Успенського храму.

Після завершення служби митрополит Никодим привітав священослужителів та мирян із святом на честь Христового Хрестителя, а ще висловив слова вітань і вручив подарунок постійній прихожанці собору, яка напередодні відзначила свій День народження.