Митрополиче богослужіння в день шанування святих апостолів Петра і Павла відбулось у Свято-Іаківлівському храмі м. Житомира!

12.07.2018

12 липня 2018 року, вірні Христової Церкви молитовно звершують пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла. У цей урочистий день митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Священної Божественної літургії у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), намісник Тригірського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), благочинний Черняхівського округу архімандрит Климент (Пінчук), настоятель храму протоієрей Петро Костюк, клірики парафії та інші.

У стінах храму на святу літургію зібралось багато православних міста Житомира, прийшли діточки і молодь.

У часі молитви були піднесенні особливі прохання за настоятеля храму, отця Петра, який цього дня відзначає пам'ять свого Небесного покровителя.

Наприкінці літургії митрополит Никодим привітав вірян та собор духовенства із святом двох апостолів, розповів про їх труди, проповідницьку діяльність та повагу серед православних. настоятеля храму Владика привітав із його власним святом, а ще із 80-річчям від Дня народження.

За труди у славу Церкви Христової та з нагоди свята митрополит Никодим вручив протоієрею Петру орден святого апостола Андрія Первозванного.

Прес-служба Житомирської єпархії.
Раздел: 
Новости Епархии