Митрополичий різдвяний візит у Коростишівське благочиння: Божественна літургія та благодійний вечір колядок!

10.01.2018

9 січня 2018 року, у третій день Різдва Господнього, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із різдвяним архіпастирським візитом відвідав Коростишівське благочиння Житомирської єпархії. У нижньому храмі в честь святого князя Володимира головного Благовіщенського собору міста Коростишів Владика очолив служіння святої Євхаристії.

За богослужінням архіпастирю співслужив благочинний району архімандрит Яків (Шумов), священики благочиння та гості. Під час літургії були піднесенні молитви за мир в Україні.

Після закінчення служби митрополит Никодим привітав духовенство та прихожан із святом Різдва Христового, а також вислухав різдвяні вірші і колядки від діточок. За свої старання найменші отримали з рук Владики солодкі подарунки.

Також у цей день, в Коростишівському Будинку Культури відбувся святковий благодійний вечір колядок. Ще на порозі Творчого закладу Владику зустріли веселі колядники.

Під час різдвяного свята у холі Будинка Культури звучали вінчування про Різдво Господнє, колядки та цікаві виступи різних церковних та мирських хорів і колективів.

У часі проведення заходу були зібрані кошти для оздоровлення дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Митрополит Никодим щиро подякував організаторам вечора відпочинку та усім його учасникам, побажав крепості і сили, добра і нескінченної радості, миру і щастя.