Митрополит Никодим, через соціальний відділ Житомирської єпархії передав чергові продуктові набори потребуючим!

15.04.2020

14 - 15 квітня 2020 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, соціальний відділ Житомирської єпархії УПЦ, до свята Пасхи Христової, від імені Владики роздав потребуючим допомогу у вигляді продуктових наборів.

Благодійні подарункові пакети було роздано малозабезпеченим людям старшого віку в містечку Новогуйвинське поблизу Житомира. Із допомогою та пасхальними вітаннями нужденних відвідав настоятель місцевого храму в честь преподобного Сергія Радонежського протоієрей Димитрій Терещук.

Клірик Житомирського районного благочиння, ієрей Андрій Погоров відвідав потребуючих у трьох селах: Оліївці, Світині та Піщанці. Усім, до кого завітав священик передав продуктові набори від митрополита Никодима, а також привітав із наступаючим Світлим Христовим Воскресінням.

Також Владика особисто передав подарункові пакети Житомирській громадській організації "Все робимо самі", яка перед Пасхою проводить благодійну акцію "Продуктовий подарунок". Керівник організації Богдан Купчинський зустрівся із потребуючими дітьми, яким і передав пакунки із продуктами.