Митрополит Никодим очолив літургію у Свято-Благовіщенському соборі м. Коростишів.

24.10.2018

24 жовтня 2018 року, у середу 22-ї седмиці після П'ятидесятниці, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима привітно зустрічали прихожани та духовенство Свято-Благовіщенського собору містечка Коростишів. Вислухавши вітання від діточок Владика роздав усім іконочки.

За Божественною літургією архіпастирю співслужив настоятель собору архімандрит Яків (Шумов), секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), окремі благочинні та священослужителі, що прибули на свято.

Літургія зібрала чимало охочих помолитися, а ще багато приступити до святих Тіла і Крові Христових.

Після завершення богослужіння побажавши сили, крепості і довголіття Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму, архімандрита Якова із Днем народження!