Митрополит Никодим очолив торжества в честь престольного свята у Свято-Іаківлівському храмі Житомира.

05.11.2020

5 листопада 2020 року, свята Православна Церква молитовно шанує пам'ять святого апостола Іакова, брата Господнього по плоті. З нагоди цього свята урочиста Божественна літургія відбулась у Свято-Іаківлівському храмі міста Житомира, який відзначає своє Престольне торжество.

На святкову Євхаристичну молитву до храму прибув Правлячий архієрей, Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Урочисто і прекрасно, у святково вбраних одежах архієрея зустрічали дітки, юні вихованці воскресної школи, що діє при храмі.

Під час звершення Божественної літургії митрополиту Никодиму співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), а також духовенство міста Житомира та гості у священному сані.

Наприкінці літургії було звершено короткий молебінь та прочитано молитву до святого апостола Іакова. Митрополит Никодим звернувся до богомольців із словом настанови та привітав усіх із престольним торжеством храму апостола Іакова у Житомирі.