Митрополит Никодим передав допомогу потребуючим за кошти зібрані під час благодійних вечорів колядок!

17.04.2019

Щорічно Житомирська єпархія за ініціативи свого правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима проводить благодійні вечори колядок не тільки в обласному центрі, але і по благочиннях. Зазвичай кошти зібрані під час благодійних різдвяних заходів йшли на оздоровлення дітей сиріт, дітей учасників АТО, або позбавлених батьківського піклування. Так уже 8 років поспіль.

Цьогоріч було зібрано суму коштів, котрої недостатньо для організації літнього оздоровчого табору. Проте митрополит Никодим разом із головою правління Житомирської міської дитячої громадської організації "Все робимо самі" Богданом Купчинським віднайшли сім'ї та родини, які потребують посильної допомоги.

Так, 16 квітня 2019 року, Владика Никодим відвідав 25-й Житомирський ліцей, де передав матеріальну допомогу у вигляді ламінату для заміни підлоги в актовій залі. Ламінтат у кількості 125 м2 було придбано Житомирською єпархією за кошти зібрані під час благодійного вечору колядок. В цей же день архіпастир мав приємні зустрічі із родинами Чернявських та Денисевич.

Перші потребували для свого маленького сина Ярославчика ліжко, аби дитина мала своє, власне ліжко. Інша родина була у пошуці коштів для оздоровлення Тетянки Денисевич, котра хворіє ДЦП. Завдяки проведенню благодійних вечорів колядок Владика передав 41 тисячу 140 гривень.Кошти підуть на реабілітацію в Міжнародному Реабілітаційному Центрі Казявкіна.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Раздел: 
Новости Епархии