Митрополит Никодим відвідав Черкаську єпархію УПЦ та взяв участь у святковому богослужінні в Красногірському Свято-Покровському жіночому монастирі!

08.12.2021

8 грудня 2021 року, в день віддання свята Введення у храм Пресвятої Богородиці та пам‘яті сщмч. Климента Римського, на запрошення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Покровський Красногірський Золотоніський жіночий монастир, де відбулось урочисте соборне архієрейське богослужіння.

Молитву очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Високопреосвященніший Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський. Владиці Павлу співслужили: Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, Високопреосвященніший Феодосій, митрополит Черкаський і Канівський, вікарії Черкаської єпархії: Високопреосвященніший Іоанн, архієпископ Золотоніський, Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський, духовенство Черкаської та гості з інших єпархій Української Православної Церкви.

За Божественною літургією молилися ігумені жіночих монастирів Черкаської єпархії разом з настоятельницею Красногірської обителі ігуменею Арсенією, яка сьогодні святкує річницю поставлення в ігумені.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший митрополит Павел привітав ігуменію Арсенію з річницею зведення у цей високий чернечий сан, подарував їй ігуменський хрест та побажав ще багатьох років плідного і ревного служіння разом із сестрами славетної Красногірської обителі у славу Божу.

За матеріалами прес-служби Черкаської єпархії УПЦ.