Митрополит Никодим відвідав Любарське благочиння!

09.08.2017

9 серпня 2017 року, в день шанування пам'яті святого великомученика Пантелеймона, Свято-Пантелеймонівський храм містечка Любар відзначив своє престольне торжество.

Храмовий день зібрав прихожан та гостей, також на свято прибули священики району. Божественну літургію очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив благочинний Любарської округи і настоятель церкви протоієрей Миколай Шапіренко та духовенство благочиння.

Під час богослужіння були піднесенні молитви за мир в Україні.

Після завершення служби митрополит Никодим звернувся до присутніх із повчальним словом. Владика привітав настоятеля та громаду парафії із малою Пасхою парафії, побажав аби покровитель храму, св. великомученик Пантелеймон завжди приходив на поміч тим, хто у своїх молитвах звертається до Нього.

Митрополит Никодим відвідав Любарське благочиння!