Митрополит Никодим відвідує Болгарію!

06.12.2019

6 грудня 2019 року, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розпочав свій офіційний візит у Болгарію. Архієрея супроводжує протоієрей Миколай Данилевич – заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви.

У перший день, перебуваючи у Софії Владика взяв участь у Божественній літургії в місцевому храмі на честь святителя Мір-Лікійського Миколая. Очолив богослужіння митрополит Ловчанський Гавриїл. Йому співслужив єпископ Мелнішський Герасим. Під час літургії було піднесено прохання та молитву за мир в Україні.

Після завершення служби митрополит Никодим мав спілкування із Болгарськими ієрархами присутніми на Євхаристичній молитві. Владика в знак пам’яті і поваги передав архієреям ікони святого священномученика Павла Житомирського, а від них у благословіння отримав пам’ятну панагію.

Також цього дня митрополит Никодим провів прес-конференцію в Болгарському телеграфному агентстві на тему: "Українська Православна Церква сьогодні". Його Високопреосвященство у ході доповіді відповів на запитання присутніх ЗМІ.

У часі конференції було представлено фільм "Блаженніший", присвячений служінню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Пресс-служба Житомирської єпархії.