Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в день престольного торжества Свято-Георгієвського монастиря у Городниці!

06.05.2018

6 травня 2018 року, у Неділю про самарянку та в день пам'яті святого великомученика Георгій Побідоносця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Георгієвський ставропігійний чоловічий моанастир у городниці. У Головному соборі обителі Владика взяв участь у звершенні святої Євхаристії з нагоди престольного торжества.

Божественну молитву у співслужінні Преосвященних архієреїв та духовенства очолив Високопреосвященніший Іонафан, митрополит Тульчинський та Брацлавський.

Після завершення богослужіння відбувся подячний молебінь із хресним ходом навколо храмів обителі..