Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в Києво-Печерській Лаврі та привітав Предстоятеля УПЦ із Днем Ангела!

26.06.2018

25 червня 2018 року, у день пам’яті святого преподобного Онуфрія Великого, в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулась урочиста Божественна літургія з нагоди Дня Ангела Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

За богослужінням серед чисельних ієрархів Його Блаженству співслужив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час літургії архіпастирі, духовенство та миряни піднесли сугубу молитву за мир в Україні.

Маючи спілкування із Блаженнішим Предстоятелем митрополит Никодим побажав довголіття та щедрот Небесних Його Блаженству, а також передав найтепліші вітання від усієї православної пастви Житомирської єпархії.