Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в Свято-Миколаївському храмі жіночого монастиря в честь ікони Божої Матері «Услишательниця»

07.10.2022

5 жовтня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії в Свято-Миколаївському храмі жіночого монастиря в честь ікони Божої Матері «Услишательниця» с. Фасова, Київської єпархії.

Богослужіння звершили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Білогородський Сильвестр, єписком Згурівський Амвросій, єпископ Бишівський Кирил у співслужінні священнослужителів та гостів у священному сані.

Після читання святого Євангелія Митрополит Никодим звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією піднесли особливі прохання та молитву за мир на українській землі.

Наприкінці богослужіння звершили хресний хід. Після відпусту Владика Никодим привітав паству зі святом. Епископ Кирил подякував Владикам за архіпастирський візит.