Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Свято-Троїцький храм села Стара Чорторія та очолив Божественну літургію.

29.08.2020

29 серпня 2020 року, на другий день свята Успіння Пресвятої Богородиці Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський відвідав із архіпастирським візитом Любарське благочиння єпархії та очолив служіння святої Євхаристії у храмі в честь святої Трійці в селі Стара Чорторія.

Архієрея на порозі церкви зустріли дітки із запашним короваєм та квітами. За богослужінням Владиці співслужили: благочинний Андрушівського району архімандрит Макарій (Гаврилів), благочинний Любарського району протоієрей Миколай Шапіренко, настоятель храму протоієрей Тарасій Гаврилів, а також духовенство Любарського благочиння.

У часі літургії сугубі молитви було піднесено за припинення у світі пандемії та швидке одужання хворих від епідемії.

після завершення молитви митрополит Никодим звернувся до мирян та духовенства із словом настанови.