Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Покровському жіночому монастирі с. Вільха.

15.07.2023

15 липня 2023 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Покровському жіночому монастирі с. Вільха.

Владиці співслужили: схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук, благочинний Коростишівського району протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський та інші.

Під час літургії молилися ігуменя Серафима (Мелещук) із сестрами обителі.

У часі звершення літургії були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

У завершення богослужіння Митрополит Никодим у співслужінні священослужителів звершив чин освячення надкупольного хреста для храму на честь Живоначальної Пресвятої Трійці, який знаходиться в обителі на стадії будівництва.

Після завершення богослужіння, Владика Никодим звернувся до усіх присутніх зі словами проповіді.

Пресслужба Житомирської єпархії.