Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Житомирському Свято-Анастасіївському жіночому монастирі.

27.06.2022

26 червня 2022 року, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, в день згадки перенесення чесної глави преподобномучениці Анастасії Римлянині (1903) з Волині до Житомира митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Гурія (Кузьменко) та кліриків єпархії, звершив святкову Божественну літургію у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі.

За богослужінням молилися ігуменя Михаїла (Фурманець), із сестрами святої обителі.

Після читання Євангелія, владика Никодим звернувся до присутніх з Архіпастирським словом.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці владика Никодим привітав ігуменю Михаїлу із Днем Народження.