Митрополит Никодим звершив недільну Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира

13.02.2023

12 лютого 2023 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському соборі. Владиці співслужили клірики храму.

Під час літургії були піднесені молитви про мир в Україні та припинення війни.

Також молилися за упокій загиблих захисників України, та усіх православних християн.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у часі богослужіння було проведено благодійну акцію зі збору коштів для постраждалих під час землетрусу у Туреччині.

Наприкінці літургії Владика звернувся до вірян із словом проповіді. Також архіпастир нагородив єпархіальною медаллю святителя Євменія благодійника Максименко Миколая.