Митрополит Никодим звершив освячення храму у селі Меленці.

17.07.2021

17 липня 2021 року, у суботу четвертої седмиці після П'ятидесятниці, в день пам'яті святих царствених мучеників і страстотерпців, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив архіпастирський візит на Любарщину. Його Високопреосвященство відвідав селище Меленці, де освятив новозбудований храм на честь архістратига Божого Михаїла.

Свого архіпастиря надзвичайно радісно і урочисто зустрічали діточки, котрі підготували привітні вірші, гарно одягнулись та з нагоди торжества пустили поруч із храмов кольорові кульки у повітря. Настоятель парафії, протоієрей Олександр Литвинюк, зустрічаючи митрополита із хрестом запросив Владику на богослужіння та попросив святительських молитв.

Після урочистої зустрічі було звершено освячення Престолу та храму. Під час освячення архієрей, духовенство та богомольці обійшли храм хресною ходою, а після цього митрополит Никодим очолив звершення святкової Божественної літургії. У часі богослужіння архієрею співслужили: духівник Спасо-Покровського Вільхівського монастиря схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), благочинний Любарського округу протоієрей Миколай Шапіренко, священики Любарського благочиння та гості у священному сані.

Під час малого входу настоятель храму, протоієрей Олександр, був удостоєний великої церковної нагороди - права носіння митри. Після завершення літургії митрополит Никодим виголосив слово проповіді, а також привітав усіх із історичною для селища подією.