Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію в Барському жіночому монастирі!

12.01.2019

12 січня 2019 року, Вінницька єпархія Української Православної Церкви молитовно шанує восьму річницю повернення Барської ікони Божої Матері до Барського жіночого монастиря.

Цього дня на запрошення правлячого архієрея Вінницької єпархії, архієпископа Вінницького і Барського Варсонофія та настоятельки обителі ігумені Антонії митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію в нижньому Свято-Іллінському храмі обителі.

Митрополиту Никодиму співслужили: архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій та архієпископ Фастівський Даміан. Преосвященним архієреям співслужили братія та гості монастиря в священному сані. За Літургією молилась настоятелька ігуменя Антонія та сестри обителі.

Після завершення богослужіння архієреї, духовенство, насельниці обителі та усі присутні богомольці насолодились колядками і різдвяними вітаннями від вихованців недільної школи.