20.03.2012

У Хрестопоклонну Неділю Великого Посту молебень за здоров’я педагогів та вихованців центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик», відправив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

В актовій залі центру зібралися діти з особливими потребами, їх батьки та вихователі. Деякі дорослі прийшли з маленькими ясноокими янголятами – крихітними немовлятами. Вони з радістю і щирими посмішками зустрічали поважних гостей: благочинного Бердичівського округу - протоієрея Віталія Бойкова, регента кліросу Олену Лисай та півчу Олену Натальчук.

Молебень за здоров’я звершили в центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».«Протягом 15-ти років триває дружба духовенства Бердичівського округу з колективом центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів, – розповів директор закладу, голова правління міськрайонної громадської організації «Реабілітація дітей-інвалідів» Тимофій Клим. – Отець благочинний постійно буває в нас із духовними бесідами, і це підтримує в діток надію на зцілення. Через біблійні історії вони вчаться слухати Слово Боже, розуміти його, а це – запорука щастя і душевної радості. Молебень за здоров’я звершили в центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».Ці зустрічі допомагають нашим вихованцям робити вибір на користь добра, любити ближніх, шанувати батьків і старших. В такі дні діти також отримують солодощі в подарунок. Вони люблять бувати в храмі на Богослужінні. Перед поїздками на відпочинок завжди приходять до священиків, щоб отримати благословення. А в День захисту дітей у Свято-Миколаївському соборі звершують молебень».

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков по-батьківськи звернувся до вихованців «Промінчика»: «Зараз ми перебуваємо посередині Великого посту. Це весна для душі – час, сприятливий для творення добрих справ і милосердя. І сьогодні, в Хрестопоклонну неділю, ми вшановуємо Животворний Хрест Господній. Всі віруючі вклоняються йому в храмі. Ми прийшли до вас, щоб помолитися за ваше здоров’я, дітки та батьки. Молебень за здоров’я звершили в центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».І, цілуючи Святий Хрест Господній, складімо щиру молитву до Бога».

Був звершений молебень за здоров’я всіх, хто трудиться в центрі «Промінчик», опікуючись проблемами його вихованців, та дітей із обмеженими фізичними можливостями і їх рідних. «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і Святеє Воскресіння Твоє славимо…» – лунало в центрі «Промінчик» на вшанування терпінь, які переніс Ісус для нашого спасіння.

Молебень за здоров’я звершили в центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».Із Свято-Миколаївського собору сюди привезли православну святиню – Хрест із частинкою Животворного Хреста Господнього, особливо шанованого всіма християнами. Священик закликав Боже благословення на всіх присутніх у залі: «Ми в ці дні освячуємо Хрестом Господнім місця, котрі особливо потребують помочі Божої. Животворний Хрест Господній свідчить світу про велику й безмежну любов Божу до віруючих. Вклонімося Хресту Спасителя і пам'ятаймо про його значення в нашому житті, пам’ятаймо про його життєдайну силу. Частіше осіняйте себе їм, спасаючись силою розіп'ятого на ньому Ісуса Христа і просячи у Господа допомоги. Нехай огортає вас благодать, що спливає з нього».

Молебень за здоров’я звершили в центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик».Діти та їх батьки з благоговінням схилилися перед святинею, просячи зцілення душі та тіла. Юлія Недашківська із хвилюванням говорить: «Сьогодні особливий день. Для мене та моєї дитини це велика радість. Я вдячна настоятелю Свято-Миколаївського собору за молебень за здоров’я дітей. У нашому місті вірять йому і говорять, що його проповіді допомагають у духовному житті».

Мати двох діток Олена Норальська продовжує: «Такі зустрічі дарують чистоту і надію. Вони дуже потрібні нам». Вихованка «Промінчика» Любов Краснікова після молебню відчуває особливу піднесеність: «Хочеться подякувати директору реабілітаційного центру Т.П. Климу за ці незабутні хвилини, за цю зустріч. І подякувати священику за спілкування з Богом у спільній молитві».

У неділю прославлення і поклоніння Святому Хресту Господньому ми щиро молимося, щоб Господь зміцнив нас у продовженні подвигу посту в духовній бадьорості та радості. Нехай сила Хреста Спасителя зміцнює нашу віру і надію.

Прес-служба Бердичівського округу.