Молимося за українських воїнів, допомагаємо ЗСУ: черговий вантаж із продуктами для наших захисників відправили від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

20.10.2023

Двадцятого жовтня 2023-го року духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили черговий вантаж із продуктами для воїнів Збройних Сил України та внутрішніх переселенців.

Непохитна віра завжди допомагала українському народу долати випробування і підтримувати бойовий дух під час визвольної боротьби за свободу та незалежність.

Повномасштабна війна, розв’язана російськими загарбникамси, як ніколи згуртувала українців. Велику силу має молитва до Господа, яку підносять люди.

У Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева (настоятель – благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій /Бойков/) та в інших храмах округу віруючі звертаються до Господа, Пресвятої Богородиці та всіх святих із проханнями зупинити війну, послати Перемогу й дарувати омріяний мир Україні. Парафіяни головного храму благочиння постійно збирають благодійні пожертви для підтримки ЗСУ, тих, хто втратив через військове вторгнення свої домівки і знайшов прихисток в Бердичеві та селах району, тих, хто потрапив у складні життєві обставини… У п’ятницю седмиці 20-ї після П’ятидесятниці, 20-го жовтня, надіслали до Гуманітарного штабу Бердичівщини чергову допомогу з картоплею, консервацією і крупами.

Молімося до Бога за захисників та захисниць – мужніх синів і дочок України, братів та сестер наших, за всіх, хто потребує захисту і помочі…

Пресслужба Бердичівського благочиння.