Молитовне вшановування загиблих у Баранівському благочинії.

11.05.2012

9 травня 2012 року після звершення Божественної Літургії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, благочинний Баранівського округу, прихожани, відвідали братську могилу павших воїнів, розташованої в центрі міста на площі Волі. По традиції, кожний рік в день перемоги, всі, кому дорога пам'ять тисячі загиблих захисників Вітчизни в тому далекому 1941р., збираються на мітинг, на якому всі присутні, віддають належну пошану тим що поклали своє життя за «други своя», виголошуючи проникливі слова вдячності самовідданим воїнам – захисникам Вітчизни.

Після виступу голови адміністрації Федорчука Володимира Васильовича, міського голови Душка Анатолія Олександровича, ветеранів, депутатів, слово було надане благочинному Баранівського району прот. Юрию Дудніку. Привітавши ветеранів і всіх присутніх на мітингу з великим святом Перемоги. Після привітання священник з церковним хором звершили літію біля братської могили.

Від імені прихожан всім ветеранам були вручені квіти після панахиди в храмі.

Прес-служба Баранівського округу.