Молитва за Батьківщину

13.02.2014

Давно було помічено, що найсильніші і благодатні з молитов - дитячі. Зрівнятися з дитячими молитвами можуть хіба що молитви святих подвижників. Молитви дітей приводять до віри їх рідних, рятують від бід і хвороб, і просто допомагають навіть в життєвих дрібницях. У силі та дієвості таких святих молитов можуть переконатися і дорослі, і самі діточки. Треба пам'ятати, що жодна молитва не пропадає дарма.

По благословінню Високопреосвященнішого Владики Никодима, у храмах Житомирської єпархії звершувалися молебні за мир в Україні. В неділю, 9 лютого, коли Церква молитовно згадувала пам’ять святих Новомучеників та Сповідників землі Руської, діти недільної школи, що діє при храмі Святих Царських мучеників і страстотерпців м. Новограда-Волинського, зібралися, щоб помолитися за свою Батьківщину. Молебень за мир звершив настоятель храму та духовний наставник недільної школи протоієрей Петро Зінчук.

Священик наголосив: «Любов до своєї Батьківщини — це велика чеснота. Не може любити Бога людина, яка не навчилася шанувати своїх батьків і свою Батьківщину. Добра дитина ніколи не кине свою матір у стражданні й горі та не перестане любити її. Такою ж має бути любов до рідної землі, до своєї Вітчизни. Благоговійно шанувати Богом дану нам Батьківщину, її святих і святині, уболівати й молитися за неї - це святий обов’язок кожного православного християнина.»

Ми віримо, що Бог почує щирі дитячі молитви і пошле мир нашій країні!

Прес-служба храму Св. Царських мучеників і страстотерпців.

Молитва за Батьківщину