Мощі великомученика Димитрія Солунського зустріли у Житомирській єпархії!

06.11.2017

6 листопада 2017 року, в супроводі митрополита Верійського, Науського і Кампанійського Пантелеімона, у Житомирську єпархію прибула велика світова святиня із Греції - ковчег із чесними мощами святого великомученика Димитрія Солунського.

Святиню першими зустрічали жителі невеличкого селища Гришківці, що розташоване поруч із Бердичевом. Біля храму в честь великомученика Димитрія зібрались священослужителі Бердичівського благочиння, а також доволі багато вірян. На урочисту подію прибув правлячий архієрей Житомирської єпархії - Високопреосвященніший митрополит Никодим.

Після зустрічі, мощі святого великомученика були віднесенні до храму, де розпочався молебень. Під час богослужіння миряни мали змогу приклонитись до святині та піднести спільну молитву до угодника Божого.

Із Грішківець ковег з мощами відправився до міста Житомира. Уже в обласному Спасо-Преображенському кафедральному соборі святиню зустрічали священики міста та сотні
православних житомирян.

Занісши мощі у собор, митрополит Никодим звернувся до присутніх із вітальним словом. Владика висловив щиру подяку митрополиту Пантелеймону за можливість перебування великої святині на теренах Житомирщини, а також закликав мирян до особливої і посильної молитви перед чесними мощами великомученика Димитрія Солунського.

Святі мощі великомученика перебуватимуть у Спасо-Преображенському кафедральному соборі до 8-го листопада включно, а отже, бажаючі матимуть можливість вклонитись святому.

Мощі великомученика Димитрія Солунського зустріли у Житомирській єпархії!