На Водохреще Маркушівський ліцей відсвяткував День народження!

21.01.2022

Дев’ятнадцятого січня православний світ зустрічає Хрещення Господнє. А в селі Маркушах цього дня подвійна радість. Двадцять другий рік поспіль учні і педагоги місцевого ліцею відзначають День народження рідної школи у новому приміщенні. За доброю традицією зі святом їх привітав настоятель Свято-Михайлівського храму с. Маркушів архімандрит Мануїл (Бицик).

У ліцеї прижилися гарні звичаї, наповнені добром, теплом і душевністю. Дружна шкільна родина завершує Різдвяно-Новорічні свята радісною ходою вулицями села. У світлий час всі від малого до великого крокують із Різдвяною зіркою у колоритному вбранні, прославляючи у співах Хрещення Господнє, усміхаючись і даруючи людям чудовий настрій…

Вхідний майданчик перед закладом освіти перетворюється на імпровізовану сцену, їй додають казковості та чарівництва красуні-ялинки й зимові композиції.

Гурти юних колядників від кожного класу надихають та підтримують Дідусь Мороз зі Снігуронькою і, звичайно, творчі педагоги. Гостям у ліцеї завжди раді. Отож учні 9-го класу Великоп'ятигірської гімназії почувалися в Маркушах як удома: разом співали колядки та щедрівки, водили хороводи, занурювалися в ігри і від душі веселилися!

Присутніх на святі привітала з чудовою подією директор ліцею Людмила Михальченко, побажавши дітлахам та вчителям і всім, хто завітав на дійство, «добра та миру, здоров’я і радості та здійснення надій і мрій».

Настоятель Свято-Михайлівського храму архімандрит Мануїл (Бицик) звернувся до учнів, їх наставників та гостей із теплими словами: «Цього радісного дня, у свято Богоявлення, Хрещення Господнього, прийміть найщиріші вітання! Нехай ваш шлях буде наповнений світлом. Нехай у ваших домівках панують любов, розуміння та щастя. Вітаю всіх із Днем народження школи! Кріпості вам сил, успіхів у гарних починаннях і добрих справах та Божої благодаті!»

І знову лунали святкові піснеспіви, і радість розливалася морозним повітрям: «Де є віра в Боже слово, де любов є до Вітчизни – всіх Йордан–вода оновить, всіх Йордан–вода очистить!»

А на завершення діти й дорослі смакували апетитною гарячою юшкою. Додому розходилися, несучи в серцях краплі радості…

Прес-служба Бердичівського благочиння.Раздел: 
Новости Благочиний