На Вознесіння Господнє архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у Городниці.

29.05.2014

29 травня 2014 року, у день шанованого християнською повнотою двунадесятого свята Вознесіння із землі на небо Господа Ісуса Христа, урочисте архієрейське богослужіння відбулось у Городницькому Свято-Георгіївському ставропігійному чоловічому монастирі.

Свято Вознесіння Господнього поєднує у собі радість чергової зустрічі із воскреслим Спасителем та печаль розлуки, бо Господь залишає землю і піднімається на небо аж до другого славного пришестя. Проте із святкового цьогоденного Євангельського читання від Луки можна почути, як апостоли повертаються у радості до Єрусалиму, а радіють тому, що усвідомлюють повернення Христа у належну Йому славу. Цим святом затверджується і завершується велика місія Господня, на землі, і мета цієї місії - спасіння роду людського.

У переддень свята архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський очолив урочисту Всенічну у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

В сам день свята Владика розділив Божественну Євхаристію із архієпископом Городницьким Олександром у Свято-Георгієвській обителі смт. Городниця. Архіпастирям співслужило духовенство монастиря у священному сані.

Насамкінець Владика привітав архієпископа Олександра із Днем Небесного покровителя, побажав помочі Господньої у несінні архіпастирських трудів. Насельників обителі та усіх присутніх архієпископ Никодим привітав із величним святом, побажав у любові і благодатті свого життя відчути і наслідувати те благословіння Господнє, котре Він залишив апостолам під час вознесіння на небо.