Над храмом засяє новий Хрест!

17.06.2013

13 червня, в день Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа Свято–Іоанно-Богословська парафія села Ясна Поляна, що на Червоноармійщині, зустрічала гостей. З благословіння архієпископа Житомирського і Новоград–Волинського Никодима цієї днини було звершено чин освячення накупольного Хреста, що невдовзі увінчає маківку місцевої церкви.

Урочисте богослужіння очолив благочинний Черняхівсько–Червоноармійського округу архімандрит Климент (Пінчук). Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Олександр Могила та клірик благочиння ієрей Андрій Фатич.

Після завершення літургії, під спів місцевого хору, нарешті розпочалося довгоочікуване дійство – освячення нового накупольного Хреста. Вітаючи парафіян з визначною подією, о. Климент зауважив, що важливо піклуватися не тільки про рукостворений Дім Божий, але й нерукотворну людську душу. В свою чергу о. настоятелю благочинний побажав терпіння і нових звершень на корись Святій Церкві.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського благочиння.

Над храмом засяє новий Хрест!