Нагороджено священиків Житомирської єпархії!

06.01.2015

6 січня 2015 року, накануні свята Різдва Христового, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський очолив звершення святої Божественної літургії святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира.

За богослужінням Владиці співслужили клірики собору, а також чимало священиків Житомирської єпархії. На малому вході богослужіння архієпископ Никодим за понесені усердні труди на благо Церкви Господньої удостоїв великих церковних нагород клір єпархії.

Цього передріздвяного дня серце кожного віруючого християнина переповнюється очікуванням великої обіцянки Небесної, адже Різдво Христове просвідчить про початок звершення спасіння роду людського. У храмах в цей день звершується незвичайне богослужіння: Царські Часи, зображальні та святкова Вечірня, котра поєднується із літургією св. Василія Великого.

Нагороджено священиків Житомирської єпархії!