Наукова конференція «Лихослів’я як суспільне явище»

28.11.2014

20 листопада 2014 року в Новоград-Волинському медичному коледжі успішно пройшло регіональне методичне об’єднання викладачів циклу гуманітарної та соціально-економічної підготовки. На заході були присутні гості із вищих навчальних медичних закладів області. В ході методичного об'єднання цікавою і актуальною була наукова інтегрована конференція «Лихослів’я як суспільне явище», мета якої - підвести студентів до розуміння і усвідомлення того, що нецензурні вислови - це аморально, духовно і фізично небезпечне, суспільно шкідливе явище, чуже українському менталітетові. Учасники конференції намагалися допомогти глибше засвоїти думку про те, що лихослів’я є ознакою моральної недуги людини.

На запрошення адміністрації та викладачів коледжу, на захід був запрошений настоятель храму Святих Царських мучеників і страстотерпців м. Новограда-Волинського протоієрей Петро Зінчук. Священик зазначив: «До слова в усі часи ставилися дуже обережно. "Мовчання - золото", - свідчила стародавня мудрість, попереджаючи людину про відповідальність за сказане слово. Кілька тисяч років тому апостол Павло сказав: «Нехай жодне слово гниле не виходить з вуст ваших, а тільки таке, щоб ласку воно подавало тим, хто чує...». Мова людини не є чимось випадковим, це її вибір ( свідомий чи несвідомий), що відображає стан душі. І яка людина, такі її думки, слова, вчинки. »

Отож, пам’ятаймо Біблійну мудрість: «Зі слів своїх будеш виправданий, і зі слів своїх будеш засуджений».

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців

Наукова конференція «Лихослів’я як суспільне явище»