НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ХРИСТИЯНСТВО В КОНТЕКСТІ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ"

28.03.2012

27 березня 2012 року, на базі Житомирського державного університету ім. Івана Франка відбулася науково-практична конференція «Християнство в контексті формування української культури та духовності».

Організаторами конференції виступили: Інститут проблем регіональної політики і сучасної політології (м. Київ) та Житомирський обласний науково-методичний центр культурно-інформаційного забезпечення, туризму та екскурсійної діяльності."НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  «ХРИСТИЯНСТВО В КОНТЕКСТІ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІ

З благословення Преосвященного Никодима єпископа Житомирського та Новоград-Волинського в конференції взявучасть доктор наук, професор, клірик Житомирського Свято-Анастасіївського ставропігіального жіночого монастиря ієрей Віктор Євдокимов.

Конференція проходила під головуванням доктора філософських наук, професора, ректора Житомирського державного університету ім. Івана Франка Петра Юрійовича Сауха. Обговорення проводилося в наступних напрямах: Християнство в контексті внутрішньо культурних процесів в Україні, в частині якого піднімалися питання "НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  «ХРИСТИЯНСТВО В КОНТЕКСТІ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ДУХОВНОСТІХристиянства як чинника етноконфесійної ідентифікації, його місця в системі міжконфесійних відносин та значення в розв’язанні внутрішньоцерковних конфліктів; Християнство в «плинному світі», а саме його взаємозв’язок з владою, законом та ринковою економікою; Християнство та питання солідарності і ненасильства, що стосувався проблем християнської та соціальної солідарності, ідеї відкритості людини до добра і зла, поєднання святості з войовничою любов’ю.

В конференції приймали участь представники влади, науковці, громадські діячі та представники релігійних конфесій.

Прес-служба Житомирської єпархії

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ