Недільна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

27.03.2023

26 березня 2023 року,, у Неділю четверту, преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.Житомира.

Під час літургії були піднесені молитви про мир в Україні та припинення війни.

Також молилися за упокій загиблих захисників України та усіх православних християн.

На запричасному Владика звернувся до своєї пастви зі словами проповіді та прочитав звернення Священного Синоду УПЦ від 20 березня 2023 року.

Після богослужіння архіпастир зустрівся з батьками та дітьми недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира.

Після тривалої перерви, з благословіння архієрея будуть відновленні заняття та робота школи.

Під час бесіди архіпастир представив нового директора недільної школи священика Владислава Старушик