НЕДІЛЬНА ЛІТУРГІЯ В СВЯТО – МИКОЛАЇВСЬКОМУ ХРАМІ

05.08.2017

30 липня 2017 року церква вшановує пам'ять Отців шести вселенських соборів. Цього ж дня в Свято – Миколаївському храмі смт. Пулин відбулася Божественна літургія, яку очолив Благочинний Пулинського округу протоієрей Василь Волосянський, йому співслужив протоієрей Віталій Васильчук – викладач та прес – секретар Полтавської Місіонерської Духовної семінарії.

Парафіяни прийшли на службу Божу, щоб піднести свої молитви до Господа про дарування миру й злагоди кожній людині, кожній родині і нашій землі та народу українському.

Під час Святої Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

В цей день безліч дітей та прочан приступили до причастя Святих Христових Таїн.
Після Літургії настоятель храму протоієрей Василь Волосянський звернувся до вірних зі словом проповіді та настанови, а також подякував протоієрею Віталію Васильчуку за спільну молитву.

В свою чергу протоієрей Віталій Васильчук висловив слова подяки настоятелю Свято – Миколаївського храму протоієрею Василю Волосянському та всім вірним за молитву та закликав триматися в лоні канонічної церкви.

Прес-служба Пулинського благочиння.

НЕДІЛЬНА  ЛІТУРГІЯ В СВЯТО – МИКОЛАЇВСЬКОМУ ХРАМІ