Недільнаї школа Спасо-Преображенського кафедрального собору відзначила завершення навчального року відпочинком на природі!

04.06.2019

2 червня 2019 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, діти, батьки, вчителі Воскресної школи Спасо - Преображенського кафедрального собору відзначили завершення навчального року відпочинком на природі.

Духівник Воскресної школи протоієрей Миколай Синюк разом з батьками організували для дітей похід в ліс на пікнік.

Вже третій рік поспіль для вихованців, батьків, вчителів, є традицією святкувати закінчення навчального року на природі.

Для дітей проводяться ігри, конкурси з аніматорами, а ще пригощають смачним морозивом.

Під час відпочинку дорослі та діти мали змогу поспілкуватися на церковну тематику з духівником школи.

Щиро вдячні діти, вчителі за організований відпочинок духівнику протоієрею Миколаю Синюку та батькам за спільну працю.