НЕДІЛЯ 6-ТА ПІСЛЯ ПАСХИ, ПРО СЛІПОГО: АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ЖИТОМИРА

29.05.2022

29 травня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомир. Владиці співслужили священослужителі храму.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

На запричастному, Владика Никодим зачитав текст постанови Собору Української Православної Церкви від 27 травня 2022 року та роз'яснив його головні положення, що свідчать про повну незалежність та самостійність УПЦ.

Після завершення богослужіння було звершено подячний молебінь.