Неділя Хрестопоклонна: богослужіння архієрейським чином у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

15.03.2015

15 березня 2015 року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась урочиста Божественна літургія святого святителя Василія Великого. Євхаристичну молитву за співслужіння кліриків храму очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

В цей воскресний день Церква Господня закликає вірних по особливому шанувати Чесний і Животворящий Хрест Спасителя, поклонятися Йому як благословенному та сповненному жертовної любові символу перемоги, що виступає у світовому Православ'ї. Звідси і назва неділі - Хрестопоклонна.

Після завершення літургії був відслужений подячний молебень. Владика привітав вірян із святом та закликав на усіх Боже благословіння. Особливі слова вітання архіпастир висловив також клірику собору, прот. Сергію Грицаюку, котрий молитовно відзначає в цю неділю свій день народження.