Нічна Божественна літургія з нагоди Престольного свята храму благовірних Петра і Февронії, що на території готельного комплексу Стара Губернія!

08.07.2019

У ніч на 8 липня 2019 року, в день пам'яті святих благовірних Петра і Февронії митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив звершення Священної літургії в однойменному храмі на території готельного комплексу "Стара Губернія", неподалік від Житомира.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії і настоятель храму архімандрит Гавриїл (Вардаєв) та інші. Нічна молитва у престольне торжество парафії зібрала чимало мирян та гостей.

Оспівував літургію хор Свято-Покровського храму міста Житомира.

Після богослужіння Владика привітав усіх із престольним святом та днем шанування угодників Божих святих Петра і Февронії. Владика нагадав присутнім, що саме ці святі є покровителями сімей і сімейного благополуччя, а отже закликав просити їхньої допомоги у справах родинних та сімейних.