Новини Андрушівщини.

17.02.2014

Престольне свято в Андрушівці!

2 лютого, коли Православна церква почитає пам'ять трьох святителів, Василія Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоустого, в Трьох-Святительському храмі міста Андрушівка була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужили настоятель храму ієрей Іоанн Гнатюк разом з священиками благочиння.

Після завершення Божественної літургії був відслуженим молебень перед іконою Трьох Святителів, після чого архім. Макарій привітав настоятеля храму з потрійним празником для нього адже він сьогодні святкує день свого народження і день свого небесного покровителя Іоанна Златоустого, також цей день став знаменним для ієрея Іоанна вісім років тому назад, адже цього ж дня батюшка був направлений на служіння настоятелем Троьх-Святительського храму в місто Андрушівка.

Благочинний побажав настоятелю крепості духовної і тілесної, щоб Всемилостивий Господь сподобив довгих років служіння у престола Свого, адже самі безпосередньо три святителі завжди присутні на кожній службі, мощі яких перебувають в цьому храмі.

В свою чергу ієрей Іоанн подякував архім. Макарію і священикам за теплі і щирі привітання.

Престольне свято в Андрушівці!

Виступ на радіо!

14 лютого, в день передсвята, коли свята Церква святкує Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, благочинний Андрушівського округу Архімандрит Макарій (Гаврилів) привітав віруючих мирян Виступ на радіо! по Андрушівському районному радіо.

Архім. Макарій розповів про історію свята, про те як Діва Марія принесла Богонемовля до храму щоб посвятити Його Богові. Благочинний побажав віруючому народу, щоб Всемилостивий Господь в цей Великий день дарував нам свою спасительну милість і довгих років життя, щоб кожен православний християнин усвідомлював насамперед те за для чого ми тут на землі! Щоб кожен із нас був вірним чадом Церкви Христової і удостоївся вічного блаженства!

Прес-служба Андрушівського благочиння.