НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ. Під час благодійного різдвяного концерту було зібрано кошти для дітей учасників АТО та дітей сиріт!

09.01.2019

9 січня 2019 року, у третій день Христового Різдва, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Новоград-Волинському благочинні Житомирської єпархії відбувся святковий благодійний вечір колядок. Захід пройшов у Будинку Культури.

Концертний зал під час виступів різних церковних хорів із майже усіх храмів Новоград-Волинського благочиння був переповнений людьми. Свято зібрало у єдності священослужителів благочиння, молодь, діток, поважних гостей і небайдужих.

Під час духовного вечору відпочинку пройшла благодійна акція, під час котрої присутні зібрали кошти для оздоровлення в літньому таборі дітей бійців АТО, дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Благочинний Новоград-Волинського району протоієрей Стефан Маркевич подякував учасникам свята і глядачам за спільно влаштоване різдвяне дійство, побажав миру, радості, міцного здоров'я та Божого благословіння. Також отець Стефан передав найкращі вітання і побажання від Правлячого архієрея митрополита Никодима.