НОВОГУЙВИНСЬКЕ. ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО В ХРАМІ НА ЧЕСТЬ ПРЕПОДОБНОГО СЕРГІЯ РАДОНЕЗЬКОГО

08.10.2022

8 жовтня 2022 року, в день пам’яті преподобного Сергія Радонезького, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав смт. Новогуйвинське та звершив святкову Божественну літургію в місцевому храмі на честь преподобного Сергія.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Житомирського районного округу протоієрей Димитрій Новіцький, Житомирський міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський, настоятель храму протоієрей Димитрій Терещук та клірики єпархії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Наприкінці літургії був звершений хресний хід. По завершенні, Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.