ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

12.01.2023

11 січня 2023 року, на офіційному сайті Служби Безпеки України, а також на сторінках у соціальних мережах з'явилася інформація про те, що працівники СБУ "викрили поплічника агресора у Житомирській області, який публічно підтримав російських загарбників та виправдовував їхні воєнні злочини." На сайті СБУ чітко вказали на те, що "зловмисником виявився прислужник Спасо-Покровського жіночого монастиря місцевої єпархії УПЦ (МП)."

Житомирська єпархія Української Православної Церкви ОФІЦІЙНО повідомляє, що особа, про яку йдеться у повідомленні СБУ ніякого відношення до Спасо-Покровського жіночого монастиря Житомирської єпархії не має. Це підтверджують також в самому монастирі. Устав обителі, яка згідно свого устрою являється жіночою, передбачає проживання в ній лише сестер-насельниць і водночас не дозволяє утримувати осіб чоловічої статі.

В обителі стверджують, що цей чоловік перебував в монастирі нетривалий час як біженець і розповідають що у нього помітний порушений духовний та психологічний стан.

Ігуменя та сестри Спасо-Покровського жіночого монастиря щодня підносять молитви за мир та спокій в Україні, моляться за наших Захисників та всіляко допомагають тим, хто постраждав від війни.