Освячення надкупольних Хрестів в Озерному.

19.10.2012

Освячення надкупольних Хрестів в Озерному.Освячення надкупольних Хрестів в Озерному.

15 жовтня 2012 року, в селищі Озерне, Житомирського району відбулося довгоочікуане та приємне дійство - освячення надкупольних хрестів для новопобудованого храму на честь святих учителів слов'янських Кирила та Мефодія.

На святкове освячення прибув керуючий єпархією - архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Біля храму Владику із Хрестом та теплими вітаннями зустрів настоятель парафії - ієрей Димитрій Новіцький.

Помолитись у цей день зібралося чимало вірян селища, особливо маленьких діточок та молоді.

Після звершення чину, Владика Никодим звернувся до усіх із настановчим словом проповіді, в якому розповів про силу та велич Хреста та Хресного знамення.

Освячення надкупольних Хрестів в Озерному.