Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.

31.03.2012
Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.

30 березня, в день пам'яті преподобного Олексія – чоловіка Божого, з благословіння Його Преосвященства єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в селі Ставище Попільнянського району святковим чином відбулося освячення надкупольного хреста для новозбудованого Свято-Михайлівського храму.Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.

Очолив Божественну Літургію та чин освячення хреста благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис, якому співслужило духовенство округу. Також священики привітали свого духівника, який є настоятелем новозбудованого храму, ієрея Олексія Буська, із Днем Ангела.

- Бажаємо Вам міцного здоров'я, душевних та тілесних сил. І надалі трудіться для святого храму і нехай Господь допоможе Вам вести свою паству по вірній стежині до спасіння, - підкреслив благочинний протоієрей Петро Лис.

Отець Олексій є настоятелем храму у Ставищах з 2002 року. З його приходом у цьому селі помітно пожвавилося духовне життя, розпочалося будівництво храму.Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.

Меценатів, як таких, у селі немає, але це не стримало доброго наміру. Молодий священик власноруч, з допомогою духовенства округу та кількох парафіян, заклали фундамент Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.під майбутній храм. А далі щоранку після молитви отець Олексій ішов на будівництво, не зважаючи на те, були підсобні працівники чи ні. І поступово виросли стіни.

Нині на черзі встановлення купола.

Бракує слів, аби описати всю духовну та фізичну працю, яку отець Олексій, батько шести дітей, докладає для будівництва святого храму і духовного спасіння людей, чим і заслужив авторитет як у прихожан так і в духовенства округу.

Прес-служба Попільнянського округу.

Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище. Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.Освячення надкупольного хреста для Свято-Михайлівського храму села Ставище.