Озерне. Відбулась сповідь Житомирського районного благочиння!

24.03.2021

24 березня 2021 року, у середу другої седмиці Великого посту, в день пам'яті святителя Софронія, патріарха Єрусалимського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив архіпастирський візит у Житомирське районне благочиння та очолив служіння літургії Напередосвячених Дарів у храмі Воскресіння Словущого в Озерному.

Цього дня духовенство Житомирського району приступили до таїнства сповіді. У часі богослужіння митрополиту співслужив духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний району та настоятель храму протоієрей Димитрій Новіцький, а також священики благочиння.

У завершення молитви Владика привітав духовенством із очищенням душі та святим причастям, вірянам подякував за спільне молитовне єднання у літургії.